Reference

Milá Kačko,
děkuji Ti za to, že si mi vstoupila do života. Naše první setkání a všechna následující se navždy zapsala do mého srdce. A i když jsem zpočátku cítila obrovský hněv, protože si mi říkala i to, co jsem odmítala slyšet, dnes už vím, že ve tvých slovech je vždy obsažena opravdová a bezpodmínečná láska.
Pomohla si mi převzít zodpovědnost sama za sebe, opustit minulost, postavit se na vlastní nohy, uvědomit si, kým chci být a jaký život chci žít. Naučila si mě milovat život, milovat sebe a všechny lidi na této planetě. Ukázala si mi, jakým způsobem můžeme tvořit svou vlastní realitu a jak je důležité to, na co se v životě zaměřujeme. Díky Tobě jsem se vlastně znovu narodila. Spadl ze mě obrovský balvan. Cítím svobodu, radost, harmonii a lásku. Vnímám též, jak je mé tělo každým dnem zdravější a vitálnější. Mám před sebou ještě spoustu práce a poznání jako takové nekončí, ale díky Tobě už vím, jak na to.
Děkuji Ti za vše.
S láskou a vděčností
Vendy Kyralová
˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙

Katko, chci Ti moc poděkovat za všechny rady, podporu a couching, který jsi mi za poslední roky poskytla. Tvoje rady a naše rozhovory, které člověku umožní utřídit si myšlenky a uvědomit, co člověk opravdu chce, jak za tím jít a nenechat se odradit a rozptýlit jinými a ani sám sebou, jsou neocenitelné a věřím, že je Tvé služby ještě mnohokrát využiji a vždy se budu cítit tak klidně a vyrovnaně jako právě teď. Všem, kdo potřebují radu, pomoc, rozhovor, couching, doporučuji si na Tebe obrátit, nikoho lepšího nenajdou. Moc Ti děkuji.

JuDr. Lucie Frnchová

˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙

Dobrý den,

ráda bych doporučila každému, kdo se potýká s jakoukoli nevyřešenou záležitostí z minulosti či současnosti konzultace s Katkou, ať už semináře, osobní konzultace či kurzy.

Já sama mám za sebou spoustu neuvěřitelných životních zkušeností. Katka mě postavila na nohy ve chvíli, kdy jsem se rozváděla, pomohla mi uvědomit si vlastní vnitřní sílu a to, že jen já jsem ten, kdo může ovlivňovat svůj život. Tohle je asi nejdůležitější sdělení, které Katka dává. Opravdu jsme to my, kdo tvoříme svůj svět. My ovlivňujeme svůj život a i když to vypadá, že máme nepřátele, změníme-li sebe, svůj pohled, nebude nepřátel.

Díky Katce jsem dokázala urovnat velmi napjaté vztahy ve svém zaměstnání, dosáhnout takového ocenění, jaké si zasloužím, respektu ze strany nadřízených. Můj život se postupem času dostává do roviny, kdy si intenzivně uvědomuji, proč jsem tady na té Zemi, prožívám všechny okamžiky života velmi intenzivně. Díky Katce vím, že je opravdu možné dosáhnout všeho, co chci. Opravdu je možné pracovat s myšlenkami jednoduše a přirozeně tak, že negativní myšlenky a emoce prakticky nemají šanci. Vím, že Katčiny zkušenosti mohou nakopnout každého stejně tak, jako mě – za předpokladu, že vložíte všechnu svou energii do toho, co chcete, že jste ochotni sáhnout si na dno a akceptovat, že všechny změny přichází od Vás samotných. Nelze spoléhat na to, že se změní okolí. Můžete změnit sami sebe – a teprve následně se dají do pohybu vpřed věci a děje okolo Vás.
Možná, že toto doporučení bude znit trochu složitě :-).. Nicméně – nebojte se složitého, jděte naplno směrem ke štěstí. Moje zkušenost je nepopsatelná. Změnila jsem od základu, kousek po kousku, všechno, co se změnit dalo. Zhubla jsem 10 kg. Cítím se ve 42 letech hezká. Jsem šťastně rozvedená, mám úžasné děti a dobrý vztah s bývalým manželem. Mám perfektní vztah s novým přítelem a ve firmě, kde pracuji 13 let mě začali brát po cca měsíční práci s Katkou vážně.

Mám vyřešenou finanční situaci a v tuto chvíli se obracím na Katku v těch „běžných“ drobnostech související s mým posledním strachem, že špatně vychovám děti.
Díky konzultacím s Katkou vím, že vše, čemu umožníme, aby dopadlo dobře, dobře dopadne. A když to nedopadne dobře, tak dopadne dobře něco ještě lepšího 🙂
Přeji všem odvážným hodně štěstí, velkou dávku trpělivosti a výdrž.

Zdenka

˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙˙

Je těžké její vědomosti a předávané know how popsat jedním výrazem. Je vzdělaná v mnoha oblastech jako je kvantová fyzika, psychologie, psychosomatika nebo epigenetika, které propojuje v silný myšlenkový proud. Jednoduše řečeno: hovoří o seberealizaci, zaměřené pozornosti, síle vlastní myšlenky a schopnosti vyciťování vnitřní pravdy, jež máme všichni. Hovoří o síle záměrného tvoření, o nutnosti přezkoumávat motivy všech našich rozhodnutí, o vnitřní svobodě,  o odvaze rozhodovat se jinak a měnit tak svůj život. O tom, že změna je opravdu možná, nebo že bychom měli za každých okolností důvěřovat životu  a nacházet vlastní víru. Kateřina je renesančním člověkem a inspirativním průvodcem po krásách světa i neprobádaných končinách naší mysli. Kdo se s ní vydá na tuto cestu, bude navždy proměněn. Na bytost s vyšší frekvencí.

Ing. Zdeněk Hašek