Úvod

„Bez potřebného množství vědomostí člověk dost dobře nemůže přemýšlet, protože nemá o čem a novou informaci nemá kam zařadit a s čím srovnávat.“ Petr Piťha

A čemu jsi o sobě a o svém životě uvěřil, to dnes a denně spatřuješ jako svou životní realitu. Tvůj život je reflexí dvou řídících energií. Strachu a důvěry.

Teď je na čase prozkoumat svou vlastní jedinečnost a vytvořit si život, na který budeš hrdý. Odložit karmu, nepotřebná sebedestruktivní přesvědčení a sebedestruktivní návyky. Naučit se komunikovat se svou Innate tak, abys včas věděl, co se ve tvém těle děje. Naučit se spolupracovat se zdrojovou energií v sobě, o které jsi dosud netušil.

Postupně se začneš měnit. Přijmeš pravdy, kterým bys ještě dnes neuvěřil. O své jedinečnosti, o své podstatě, o svých schopnostech a budeš schopen přijmout a pracovat s informacemi uloženými ve tvé vlastní Merkabě.

Žijeme v té nejkrásnější době, té nejluxusnější. Naše planeta se bezpečně posouvá sluneční soustavou do energií, jež ti umožní snáze chápat tvou vlastní kvantovost, to znamená uvěřit ve svou vlastní posvátnost.

A pokud ještě nežiješ podle svých představ, pokračuj. Nesmiř se s tím, co víš a dál se ptej. To je jediný způsob, jak se vyhnout pozdější frustraci.

Kateřina Lysne