Úvod

„Bez potřebného množství vědomostí člověk dost dobře nemůže přemýšlet, protože nemá o čem a novou informaci nemá kam zařadit a s čím srovnávat. – Petr Piťha

 

Všimli jste si, co ve skutečnosti řídí počínání každého z nás?

Předsudky a přesvědčení. Proč zrovna věříme tomu, čemu věříme? Odkud se to vzalo?

A pokud bychom svá přesvědčení začali zkoumat podrobněji, stále bychom věřili tomu, čemu jsme dosud uvěřili? Možná ne. Dokonce je to více než pravděpodobné. Proč jsme tedy nezačali zkoumat své myšlenky dříve? Proč jsme automaticky přijali přesvědčení a návyky společnosti, naší rodiny nebo skupiny, do které více či méně patříme?

Zřejmě proto, že jsme nevěřili, že naše názory jsou správné. Že jsme nevěřili ani tomu, že máme nárok mít svůj vlastní názor – bez ohledu na to, kolik fanoušků či „haterů“ nám to přinese.

A čemu jsme o sobě a o našich životech uvěřili, to dnes a denně spatřujeme jako svou životní realitu. Jak to? Protože v životě se dějí pouze dvě věci. Ty, kterých se obáváme a ty, které si přejeme. Do těchto vkládáme nejvíce energie.

Prvně v historii lidstva je tu doba, kdy globálně hledáme odpovědi na otázku JAK? Čili pokud je pravda, že můžeme být čímkoliv, mít cokoliv a dělat cokoliv, pak chceme vědět JAK to udělat.

Odpověď je v našem vědomém přístupu. V zaměřené pozornosti. V koherenci mezi elektrickým polem lineárního mozku, magnetickým polem srdce a podvěsku mozkového. Ve znalosti postupů, které zařadíme do svého každodenního fungování stejně tak, jako si pravidelně čistíme zuby.

Vědomé zaměření pozornosti – koherence mezi „polem“ a našim vědomím tvoří to, čemu říkáme realita. Hovoříme o fyzikálních zákonech a ta mají svá pravidla. Potřebujeme vědět jaká to jsou. Potřebujeme se naučit, jak zaměřit svou pozornost tak, abychom tvořili novou, nikoliv prediktivní a v podstatě důvěrnou známou budoucnost. Jak do svého života dostat neočekávané pozitivní zážitky. A jak se vlastně stalo to, že se již nedějí? Nemění naše vibrační atmosféra. A to znamená, že přemýšlíme stále stejně.

Připravované vzdělávací semináře jsou zaměřené na procesy, které vám vysvětlí, jak postupně formovat svůj život.  Bez ohledu na zvolené životní cíle či výchozí podmínky má každý jeden z nás schopnost žít kvalitní život. Otázkou je, proč jste postupně rezignovali na své cíle. Co konkrétně vás zastavilo? Co vás vyděsilo natolik, že jste se vzdali své vize?

Žijeme v té nejkrásnější době. Té nejluxusnější. Naše planeta se bezpečně posouvá sluneční soustavou do energií, jež nám umožní snáze chápat principy kvantovosti. Postupně se budeme dovídat, kým jsme, pravdu o historii lidstva, o své jedinečnosti, o možnosti aktivace naší DNA, o základní buněčné struktuře, o „důležitosti“ genetických pre-dispozic, o schopnosti samo-léčení,  jaké nástroje ve skutečnosti potřebujeme k léčen našich těl, jak spolupracovat se zdroji energií, o kterých jsme dosud netušili nebo jak získávat energii pomocí měsíčního svitu.

Pokud nežijete svůj sen, nesmiřte se s tím. Pozorujte a zpochybňujte vše, co s vámi nerezonuje. Vystavte se nepohodlí, bude to jen dočasné. I kdybyste byli jediní proti všem. Jednejte v souladu s vnitřním hlasem. Není nic důležitějšího, než znát svou vlastní pravdu a tu respektovat. Váš vnitřní kompas Vás povede. Děkuji Vám za pozornost. Kateřina